1
/
of
2
Art Ceramic
Parchet laminat Egger 2158
Parchet laminat Egger 2158
Regular price
117,60 lei RON
Regular price
Sale price
117,60 lei RON
Unit price
58,95 lei/m²
Taxes included.
Quantity
Couldn't load pickup availability
📐 Specificații tehnice
Stejar North maro deschis
• Dimensiune placă: 1292 × 193 × 8 mm
• Clasă trafic: 32 (trafic mediu)
• Clasă abraziune: AC4
• Rezistență la apă: până la 24 ore
• Model: 4V-groove
• Număr plăci/cutie: 8
• Suprafață/cutie: 1,9948 m²
• Greutate: 15 kg/cutie
• Format: Classic
• Structură: Natural pore
• Ambalare palet: 60 cutii / 119,69 m² per palet
• Colecție: Parchet Egger – Mix & Match
Certificat PEFC - asigurarea silviculturii sustenabile pe termen lung este o prioritate de top pentru EGGER. Din acest motiv noi utilizăm lemn provenit din silvicultură sustenabilă în producţie. PEFC, unul dintre sistemele de certificare lider din Europa, confirmă angajamentul nostru.
✅ De ce să alegi acest parchet?
✅ De ce să alegi acest parchet?
- Montaj ușor și rapid
- Produs de calitate Egger -brand european recunoscut
- Parchet durabil și rezistent la uzură
- Decoruri atractive și moderne
Partajează